Rolety zewnętrzne na straży prywatności i portfela

Rolety zewnętrze pełnią wiele pożytecznych funkcji.

Oczywiście jedną z podstawowych funkcji i zalet jest zabezpieczenie nas przed nadmiernie ciekawskimi sąsiadami. Rolety pozwalają czuć się komfortowo we własnym domu zapewniając nam całkowitą prywatność 

Rolety zewnętrze to też dodatkowa warstwa izolacyjna, dzięki ich konstrukcji pomiędzy powierzchnią okna a pancerzem rolety, wytwarza się poduszka powietrzna stanowiąca doskonały izolator. Ta sama zasada poduszki powietrznej jest wykorzystana w konstrukcji sztucznego stoku narciarskiego w Dubaju, gdzie temperatura dochodzi do +50 stopni Celsjusza, a mimo to w środku udaje się utrzymać ujemne temperatury bez gigantycznych nakładów na chłodzenie.

Rolety zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń latem i zbytnią utratą ciepła zimą, dzięki nim, można zaoszczędzić nawet do 30% energii zużytej na chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczeń.

Rolety stanowią też skuteczne zabezpieczenie przed włamaniami i obniżają poziom hałasu, a w czasie gwałtownych zjawisk pogodowych takich jak gradobicie, wichura do pewnego stopnia chronią szyby przed uszkodzeniami.

Na rolety zewnętrze nigdy nie jest za późno.

Mogą być one stosowane zarówno w już istniejącym budynku, jak również w nowo budowanym, bez względu na to jakie w budynku zastosowane są okna

ul. Przemęcka 47
64-234 Nowa Wieś
65 54-90-476
65 54-90-470